Współpraca

Dołącz do ważnej Inicjatywy

Inicjatywa Mobilności Pracy jest jedynym w Europie think tankiem, który specjalizuje się w problematyce delegowania pracowników w ramach świadczenia usług. Co roku w Krakowie organizujemy Europejski Kongres Mobilności Pracy – największe cykliczne wydarzenie w Europie poświęcone tej tematyce. Tworzymy unikalne forum dialogu, analizując fakty i poszukując na ich podstawie konstruktywnego kompromisu, tak aby swoboda przepływu usług na rynku wewnętrznym przynosiła korzyści pracownikom, ich pracodawcom oraz całej europejskiej gospodarce. Nasze analizy i opinie są wykorzystywane w pracach polskiego rządu, Komisji Europejskiej oraz Parlamentu Europejskiego.


Poznaj możliwości rozwoju w IMP

Jesteś studentem, doktorantem lub wolnym badaczem?
Chcesz dołączyć do naszego zespołu na stałe lub jako zewnętrzny współpracownik?
A może chciałbyś odbyć u nas praktyki?

 • Praktyki studenckie

  Praktyki trwają minimum 3 miesiące w wymiarze 20h tygodniowo.
  W czasie praktyk istnieje możliwość uczestnictwa w Pracowniach Legalnego Delegowania. Praktyki kończą się wystawieniem zaświadczenia o ukończonym stażu. Można je odbyć w jednym z trzech wybranych przez siebie obszarów: komunikacja, administracja oraz prawo.

 • Stała praca

  Do naszego zespołu zapraszamy osoby, które są zdecydowane związać swoją karierę zawodową z obszarem naszych zainteresowań. Zatrudniamy utalentowanych ludzi, którzy są gotowi nieustannie się uczyć i razem z nami zmieniać rzeczywistość. Szczególnie duże szanse rozwoju oferujemy osobom, które chcą rozwijać się naukowo.

 • Współpraca

  Chętnie podejmujemy współpracę z osobami zajmującymi się zawodowo lub naukowo tematyką koordynacji systemów zabezpieczenia społecznego, europejskiego prawa pracy oraz delegowania pracowników
  w ramach swobody świadczenia usług. Oferujemy dostęp do naszej wiedzy
  i materiałów.


Dołącz do IMP i razem z nami
zmieniaj rzeczywistość

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy

kontakt@inicjatywa.eu

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o załączanie do aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych wg następującej klauzuli:
„Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie na potrzeby rozpatrzenia przesłanej propozycji współpracy / aplikacji na wskazane stanowisko.”

Administratorem danych jest Stowarzyszenie Inicjatywa Mobilności Pracy z siedzibą w Krakowie. Dane przetwarzane są na potrzeby związane z nawiązaniem współpracy ze Stowarzyszeniem i przez okres niezbędny do jej realizacji, nie później niż do czasu wycofania zgody na przetwarzanie. W każdej chwili przysługuje Państwu dostęp do swoich danych, prawo do zmiany, przeniesienia i usunięcia. Możliwe jest również wycofanie lub ograniczenie zgody na ich przetwarzanie i wniesienie skargi do organu nadzorczego. W razie jakichkolwiek pytań w zakresie ochrony danych osobowych prosimy o kontakt na powyższy adres e-mail.